Notice: session_start(): ps_files_cleanup_dir: opendir(/var/www/euroskopcz/session) failed: Permission denied (13) in /var/www/euroskopcz/web/euroskop.cz/www/public/admin/cfg/libs/session.inc.php on line 16
Eurocentra - MS

Kalendář Eurocentra

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Mapa Eurocenter


eurolisty

Novinky z Euroskopu

Kalendář akcí

Název akce Letní fotosoutěž Zelená dohoda pro Evropu
Datum 03.08.2021 18:00 - 03.10.2021 23:59
Typ akce Ostatní
Místo akce Karlovarský kraj / on line
Popis akceJistě i Vy máte k tomuto tématu co říci prostřednictvím fotografií.

Léto je v plném proudu a my jsme pro Vás připravili fotografickou soutěž, abyste jen tak nezaháleli. Úžasný MrkajícíJako téma jsme zvolili tzv. Zelenou dohodu pro Evropu. Podrobnosti k tomuto tématu najdete třeba zde https://ec.europa.eu/info/strategy/priorities-2019-2024/european-green-deal_cs. Toto dlouho diskutované evropské téma ekologie a životního prostředí vnímáme možná každý jinak. Projevy změny klimatu a zhoršování životního prostředí ale můžeme vidět na různých místech a při různých příležitostech všichni. Lidé, firmy i státy již začínají uvažovat o různých řešeních tohoto globálního problému, který se týká ovzduší, vody, přírodních zdrojů a odpadů. Hledají se nové cesty, nové zdroje energií i nové výrobní postupy. Jistě i Vy máte k tomuto tématu co říci prostřednictvím vlastních fotografií.

Pošlete nám svoji fotografii ze svého okolí, domova nebo z jiné evropské země včetně jejího příběhu. Zajímá nás, kde a kdy fotografie vznikla, při jaké příležitosti, či co zachycuje.

Do soutěže přijmeme fotografie, které byly pořízeny v členských zemích Evropské unie včetně České republiky. Soutěžící mohou také zasílat již v minulosti pořízené fotografie, které zachycují buď projevy změny klimatu a zhoršování životního prostředí v Evropě nebo naopak známky a projevy začínající přeměny evropského hospodářství a společnosti EU.

 

Termín konání soutěže:                                                 3. 8. 2021 – 3. 10. 2021

Vyhodnocení a vyhlášení vítězů nejpozději do              31. 10. 2021

 

Své fotografie zasílejte na fotosoutez@euroskop.cz.

Prosíme, v předmětu emailu uveďte – Zelená dohoda. U soutěžní fotografie musí být uveden název fotografie a místo pořízení včetně doplňujících informací k fotografii. Do e-mailu dále uveďte své jméno, adresu a telefon, abychom Vás mohli v případě výhry kontaktovat.

Každý soutěžící smí zaslat do soutěže pouze jednu fotografii.

Nejlepší snímky vybere nezávislá porota. Podmínky účasti naleznete zde.

Soutěž se koná u příležitosti Konference o budoucnosti Evropy.

Organizátory soutěže jsou Eurocentrum Karlovy Vary a Europe Direct Karlovy Vary.

 

 

VLADA MMR Euroskop.cz NK EPO Evropa Jsi Ty